• Zbierka/Gyűjtés

• Aj naša škola sa zapojila do zbierky trvanlivých potravín a drogérie. Dary poprosíme odovzdať triednym učiteľom alebo na sekretariáte. Ďakujeme!

Iskolánk is bekapcsolódik a gyűjtésbe. Kérjük adományaikat leadni az osztályfőnököknél vagy a titkárságon. A rászorulók nevében is köszönjük!

• Deň otvorených dverí/Nyílt nap

• Vedenie Gymnázia P. Pázmáňa s vjm oznamuje, že dňa 21. novembra 2018 srdečne pozýva záujemcov o gymnaziálne štúdiá na Deň otvorených dverí. Otvorenie a všeobecné informácie prítomní dostanú od 8.00 následne žiaci budú rozdelení do skupín a absolvujú 20 minutové workshopy s učiteľmi školy. Predpokladaný koniec bude o 11.00.

A Pázmány Péter Gimnázium vezetősége 2018. november 21-ére Nyílt napra hívja az érdeklődőket. A 8.00 órai megnyitót és általános információkat követően az érdeklődő diákok tanáraink által vezetett 20 perces foglalkozásokon vesznek részt. A befejezés feltételezett időpontja 11.00.