• Výsledky 2020 Eredmények

•  Milí žiaci, uchádzači o štúdium,

vo výsledkovej listine nájdete svoje výsledky, ktoré ste dosiahli v prijímacom konaní pre školský rok 2020/21.

Prvým 22 uchádzačom blahoželáme! Je to vynikajúci výsledok a bude nám potešením, ak práve Vám budeme zabezpečovať výborne podmienky pre gymnaziálne štúdium, aby ste naďalej mohli úspešne rozvíjať svoj talent. S radosťou budeme pre Vás pripravovať zaujímavé aktivity, projekty a rôzne príležitosti, ktoré budú obohacovať Vaše štúdium. Veríme, že nám čo najskôr zašlete Záväznú návratku o nastúpení na štúdium. Škole je potrebné doručiť záväznú návratku najneskôr do 4.6. 2020!

V prípade, že sa rozhodnete, že na štúdium nenastúpite, oznámte nám to prosím čo najskôr.

Uchádzači, ktorí sú na miestach s poradovým číslom vyšším ako 22, budú môcť byť prijatí, pokiaľ sa odvolajú proti rozhodnutiu o neprijatí na štúdium (treba si na rozhodnutie počkať, príde Slovenskou poštou doporučene) a zároveň nepotvrdia záväzne záujem na inej strednej škole! V prípade, že jedna z týchto 2 podmienok nebude splnená, nebudeme môcť týmto neprijatým uchádzačom ponúknuť voľné miesto.

Neriaďte sa len záujmami svojich spolužiakov, dôležití ste Vy, Váš talent a Vaša budúcnosť!

Pozor: Tento rok nie je možné „rušiť zápisy a prechádzať z jednej školy na inú školu“.

Poradovník: vysledky_eredmenyek_2020.xlsx

Záväzná prihláška o nastúpení/nenastúpení na štúdium: zavazne_potvrdenie.docx

Kedves diákok, a gimnáziumi tanulmányok iránt érdeklődők,

a 2020/21-es tanév felvételi folyamatának eredményeit megtaláljátok a lenti táblázatban.

Az első 22 érdeklődőnek gratulálunk! Kitűnő eredményt értetek el. Örömmel fogadnánk, ha éppen Nektek teremtenénk meg azokat a feltételeket, amelyek által továbbra is fejlesztenétek tehetségeteket és képességeiteket. Örömmel fogunk számotokra is érdekes tevékenységeket, projekteket és különböző rendezvényeket szervezni, amelyek gazdagabbá teszik majd a nálunk töltött gimnáziumi éveket. Reméljük, hogy minél hamarabb elkülditek nekünk a hozzánk való belépésről szóló nyilatkozatot. Ezt az iskolának legkésőbb 2020. június 4-ig kell eljuttatni.

Azok a diákok, akiknek nagyobb a sorszáma mint 22, felvételt nyerhetnek, ha fellebbeznek a nem nyert felvétel határozat ellen, amelyet postai úton kézbesítünk ÉS nem igazolják vissza más iskolának a hozzájuk való belépést! Amennyiben a két feltétel közül valamelyik nem lesz teljesítve, sajnos nem tudunk majd helyet biztosítani ezeknek a tanulóknak.

Ne hagyjátok magatokat befolyásolni barátaitok által, Ti vagytok fontosak, a Ti tehetségetek és a Ti jövőtök!

FIGYELEM: Idén nem lehet a beiratkozást visszavonni és egyik iskoláról a másikra átlépni.

Eredmények: vysledky_eredmenyek_2020.xlsx

Záväzná prihláška o nastúpení/nenastúpení na štúdium: zavazne_potvrdenie.docx