• Rólam

gimnaziumnz@stonline.sk

tel.: 035/644 9155

Életrajz

A Pázmány Péter Gimnáziumban tett sikeres érettségi után Pozsonyban a Komenský Egyetem Pedagógia tanszékén folytattam tanulmányaimat angol nyelv és irodalom és pedagógia szakon. Már egyetemi éveim alatt is tanítottam - óvodáskorú gyerekektől kezdve alapiskolán keresztül egészen felnőttkorig szinte minden szinten. Az egyetem elvégzése után így nem volt kétséges, hogy a tanárszakmában megmaradok. 3 év után jelentkeztem egyetemi alma materembe doktoranduszi képzésre, amelyet 2009-ben fejeztem be. Időközben, mint tanár, visszatértem az érsekújvári gimnáziumba. 2009. május 1-i dátummal vettem át az intézmény igazgatását.

A tanítás mellett támogatom az iskolán kívüli tevékenységeket, az iskola projekttevékenységét koordinálom. Bel- és külföldi képzéseken szerzett ismereteimet  tematikus napokon megismertetjük a diákokkal is és ezzel is igyekszünk szélesíteni látókörüket.