• Úspechy v súťaži ZENIT v programovaní v kategórii Grafik - Sikerek a ZENIT programozási verseny Grafikus kategóriájában

• Na krajskom kole 35. ročníku súťaže ZENIT v programovaní v kategórii Grafický dizajnér Tamás Csanda (II.A) získal 1. miesto, Balázs Csányi (II.A) 3. miesto a Noémi Katinka Kovács 4. miesto. Sútaž sa uskutočnila v Leviciach, kde na vypracovanie úlohy súťažiaci mali 4 hodiny.

Treba zdôrazniť, že týmto výsledkom Tamás Csanda znova získa môžnosť vybojovať prvé miesto v celoštátnom kole.

K mimoriadnému úspechu srdečne gratulujeme!

Csanda Tamás (II.A) az 1. helyen, Csányi Balázs (II.A) a 3. helyen és Kovács Noémi Katinka a 4. helyen végzett a ZENIT programozási verseny 35. évfolyamának kerületi fordulóján Grafikus dizájner kategóriában. A verseny Léván valósult meg, ahol a feladatok kidolgozására a versenyzőknek 4 óra állt a rendelkezésére.

Ki kell emelni, hogy ezzel Csanda Tamásnak ismét megnyílt az út az országos első hely megszerzésére!

Tanulóink kiemelkedő eredményeihez szívből gratulálunk!