• Deň študentov/Diáknap

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň študentov/Diáknap.

Mesiac november sa v živote školy nezaobíde bez študentského dňa. Od Nežnej revolúcie v roku 1989 je 17. november Medzinárodným dňom študentstva a dňom boja za slobodu a demokraciu v Českej republike a na Slovensku. Deň pred týmto sviatkom sa na mnohých školách koná deň študentstva, medzi nimi aj na Gymnáziu Petra Pázmáňa s vjm v Nových Zámkoch. Program školy je založený na environmentálnom povedomí, multikulturalizme a komunikácii. V súlade s tým a s pomocou študentskej rady bol zostavený skutočne bohatý program. Študenti sa mohli zúčastniť na viacerých aktivitách podľa svojich záujmov.

Egy iskola életében a novemberi hónap nem múlhat el diáknap nélkül. Az 1989-es bársonyos forradalom óta november 17-e Nemzetközi diáknap és a szabadságért és demokráciáért való küzdelem napja Csehországban és Szlovákiában. Az ünnepnapot megelőző napon több iskolában tartanak diáknapot, így tettünk az érsekújvári Pázmány Péter Gimnáziumban is. Az iskola programja a környezettudatos életmódra, multikulturalizmusra és kommunikációra épül. Ezzel összhangban és a diáktanács segítségével igazán gazdag programot sikerült összeállítani. A diákok több foglalkozáson is részt vehettek, érdeklődésüknek megfelelően.

• Deň otvorených dverí/Nyílt nap

• Srdečne pozývame každého deviataka, rodiča, učiteľa na Deň otvorených dverí dňa 22. novembra 2023 o 8.00.

Minden érdeklődő kilencedikest, szülőt, tanárt, iskolabarátot szeretettel várunk!