• Médiasztár

• 30. apríla 2019 sa konala celoslovenská mediálna súťaž Médiasztár, kde náš študentský časopis Mi One? získal 1. miesto Kategóriu „Reportér roka“ vyhral Csanda Tamás (II.A), na 2. mieste sa umiestnil Csányi Balázs (II.A). V kategórii „Novinár roka“ na 4. mieste sa umiestnil Végh Alex (II.A), na 6. mieste Benyovszky Adél (I.A), na 9. mieste Brath Krisztina (III.A). Blahoželáme celej redakcii: Csanda Tamás, Bárczi Laura, Benkő Enikő, Bencsik Csilla, Benyovszky Adél, Bombicz Eleonóra, Csere Gréta, Kecskés Martin, Kovács Noémi Katinka, Végh Alex, Csányi Balázs, Lévárdi Orsolya, Valaška Vivien

2019. április 30-án zajlott az országos Médiasztár verseny, ahol diákújságunk, a Mi One? 1. helyezést ért el. Ráadásul „Az év diákriportere” kategóriát Csanda Tamás (II.A) nyerte. Ugyanitt Csányi Balázs (II.A) a 2. helyen végzett. „Az év diákújságírója” kategóriában Végh Alex (II.A) a 4. helyet, Benyovszky Adél (I.A) a 6. helyet, Brath Krisztina (III.A) a 9. helyet szerezte meg. Gratulálunk a szerkesztőség tagjainak: Csanda Tamás, Bárczi Laura, Benkő Enikő, Bencsik Csilla, Benyovszky Adél, Bombicz Eleonóra, Csere Gréta, Kecskés Martin, Kovács Noémi Katinka, Végh Alex, Csányi Balázs, Lévárdi Orsolya, Valaška Vivien.

• Do toho! - Hajrá DAC!

• 24. mája 2019 redakcia nášho študentského časopisu Mi One? fandila domácim v Press sektore dunajskostredskej MOL Arény na zápase DAC- Michalovce. Pripravili rozhovor s futbalistami, zúčastnili sa tlačovej besedy. Viac: v ďalšom čísle: Mi One?

2019. május 24-én  diákújságunk, a Mi One? szerkesztősége a dunaszerdahelyi MOL Aréna Press szektorában szurkolta végig a DAC-Nagymihály meccset. Interjút készítettek a labdarúgókkal, részt vettek a hivatalos sajtótájékoztatón. Bővebben: a Mi One? következő számában.