• Kalokagatia

• 11. júna 2019 sa žiaci Gymnázia Petra Pázmaňa s VJM zúčastnili okresného kola súťaže Župná kalokagatia 2019 a umiestnili sa na 6. mieste.

2019. június 11-én diákjaink is részt vettek a Megyei Kalokagathia - 2019 verseny járási fordulójában, ahol a 6. helyen végeztek.

• Poznaj slovenskú reč - Ismerd meg a szlovák nyelvet

• 6. júna 2019 Kiara Gréta Udvardyová (II.A) sa zúčastnila celoštátneho kola súťaže Poznaj slovenskú reč, kde vyhrala 2. miesto. Blahoželáme!

2019. június 6-án Udvardy Kiara Gréta (II.A) részt vett az Ismerd meg a szlovák nyelvet verseny országos fordulóján, ahol 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

• Deň maďarskej národnej spolupatričnosti - Nemzeti összetartozás napja

• 4. júna 2019 pri príležitosti Dňa maďarskej národnej spolupatričnosti sme si pripomenuli 99. výročie trianonskej mierovej zmluvy a spoločne si zaspievali Nélküled.

2019. június 4- én a Nemzeti összetartozás napján, a trianoni békeszerződés aláírásának 99. évfordulóján közösen elénekeltük a Nélküledet és megemlékeztünk a történelmi eseményekről.