• Olympiáda v AJ a NJ/Német és angol nyelvi olimpia

• V dňoch 15. a 16. januára 2020 sa uskutočnili okresné kolá olypmiád v cudzích jazykoch. Na súťaži v anglickom jazyku našu školu reprezentovali Bíborka Szőke z II. A (získala 3. miesto) a Kiara Gréta Udvardyová z III. A (získala 4. miesto). V nemeckom jazyku súťažili Teodóra Ivanics z I. A, Karin Kunya z III. A a Eszter Horváth z I. A, ktorá vybojovala 1. miesto a postup do krajského kola. Gratulujeme súťažiacim!

2020. január 15. és 16. zajlottak Érsekújvárban az idegen nyelvi olimpiák járási fordulói. Az angol nyelvtudást próbáló versenyen iskolánkat Szőke Bíborka képviselte a II.A-ból, aki a 3. helyet szerezte meg kategóriájában, és Udvardy Kiara Gréta a III.A-ból, aki kategóriájának 4. helyezettje lett. A német nyelvi olimpián Ivanics Teodóra, I.A, Kunya Karin, III.A és Horváth Eszter I.A küzdöttek a helyezésekért és Eszternek ez kitűnően sikerült, mivel 1. helyezésével továbbjutott a kerületi fordulóba. Gratulálunk a versenyzőknek!