• Otvorenie školského roka/Tanévnyitó 2020/21

• Otvorenie školského roka/Tanévnyitó 2020/2021

Vedenie Gymnázia P. Pázmáňa oznamuje rodičom a žiakom, že vzhľadom na pandémiu a prísne hygienické opatrenia školský rok otvoríme online v škole o 9.00.

Žiakov srdečne očakávame dňa 2. septembra o 8.30. Pri vstupe prosíme o dodržanie aktuálnych opatrení - nasadenie masky a dezinfekciu rúk. Žiaci odovzdajú vytlačený, vyplnený a zákonným zástupcom podpísaný dotazník o zdravotnom stave triednemu učiteľovi.

Ďakujeme za spoluprácu!

Vedenie školy

A Pázmány Péter Gimnázium igazgatósága értesíti a kedves Szülőket és Diákokat, hogy a koronavírus újabb megjelenése miatt a 2020/2021-es tanév ünnepélyes megnyitóját online formában tartjuk meg az iskolában 9.00 órai kezdettel.

A diákokat szeretettel várjuk szeptember 2-án reggel 8.30-kor. Az intézménybe való belépéskor kérjük vegyék figyelembe az aktuális higiéniai előírásokat és tegyék fel szájmaszkjukat, illetve fertőtlenítsék kezüket. A tanulók a honlapról letöltött egészségügyi nyilatkozatot kitöltve és a törvényes képviselő által aláírva az osztályfőnöknek adják le.

Köszönjük együttműködésüket!

Az iskola vezetősége